מוצרים לקנייה עמוד הבית
 

מחוייבות לקיומה של חקלאות ערכית  

הסיבה למענה אני קם בבוקר, היא לדאוג שהדברים הטובים ימשיכו להתקיים; משפחה, משק משפחתי, אמון הדדי, אחריות, יושר וצניעות מול כוחות הטבע. אלו הם גם המרכיבים שמאפשרים לקיים חקלאות המשכית שמניבה מזון טרי, חופשי מחומרים ורעלים, ולכן גם טעים יותר. כל אלה הם דברים שיש לי מחוייבות לדאוג להמשך קיומם, גם כשהעקרונות והערכים שלי עומדים במבחן.

משק חי ונושם, אי אפשר להניח ללא השגחה אפילו לרגע. זוהי אחריות יומיומית. אבל יש לי גם אחריות להמשך קיומו של המשק גם בדור הבא. עלי להעביר לילדי אדמה נקיה מרעלים, אדמה שזכתה ליחס של הכרת תודה וכבוד. אדמה שהועשרה – לא הושחתה. אדמה שתניב מזון עשיר אותו אוכלים גם אנשים וגם בעלי החיים הגדלים במשק.

ראיית הדברים בפרספקטיבה של משפחה, של המשכיות, מחייבת אותי לראות את הדברים בראייה לטווח ארוך. אני מאמין שכדי להציע מוצרים בעלי איכויות שהיו פעם, יש כמה דברים שצריך להמשיך לעשות כמו פעם. אך כדי להבטיח שהדברים הטובים ימשיכו להתקיים אני מחוייב גם לקידמה, כי דווקא הטכנולוגיה היא זו שמאפשרת לי היום, להמשיך להציע את אותן איכויות שאינן מובנות עוד מאליהן עם הטעם האמיתי שהלך ונעלם. מה שמוביל אותי הוא הרצון להוציא תחת ידי את המוצרים המעולים והטעימים ביותר. יש בי תשוקה שבוערת, והיא להזכיר לאנשים כמה טוב יכול להיות אוכל.

אחריות

כאשר קיבלנו על עצמנו להמשיך את קיומו של המשק המשפחתי, לקחנו על עצמנו אחריות על דברים רבים. על האדמה שתוכל להניב מזון נקי מרעלים.   לקחנו אחריות על בעלי חיים שאנו מחוייבים לשמור על כבודם ובריאותם. יש לנו אחריות גדולה וישירה לכל אותם אנשים, שאוכלים מהמוצרים שאנו מייצרים. עלינו להיות ישרים ואמינים כדי להיות ראויים לאמון הזה. אנו אחראים לדור הבא אחרינו ואחריות היא ערך עליון עבורנו שאינו משאיר שטחים אפורים. 

 

מסירות

מסירות היא ערך שנמדד לאורך זמן. זהו ערך שעומד למבחן בכל יום מחדש. ללא מסירות אינך יכול להיות חקלאי. חקלאות היא עבודה קשה וכדי לעמוד בכך, מסירות היא ערך שנטבע בכל חקלאי אמיתי מיום שנולד. הוא מעבר לקשיים, מעבר לפיתויים, מעבר לרצון הטבעי להניח את המשא הכבד- ולו לרגע. המסירות שלנו היא לרעיונות שמהווים עבורנו מצפן ומראים לנו את הדרך.

החשבון שלי 
שם משתמש
סיסמה
 
            

עמוד ראשי    |    מבצעים    |    לול אורגניOrganic Chicke n    |    אודות    |    תקנון האתר    |    משלוחים    |    צור קשר    |    מוצרים    |   
 


Website by ווב לאב עיצוב ובניית אתרים