מוצרים לקנייה עמוד הבית
 

תקנון:

1.      ברוכים הבאים אנא קראו בתשומת לב תקנון זה מפעם לפעם, שכן עשויים לחול בו שינויים. אנא שימו לב כי עצם השימוש באתר מהווה סכמה בלתי מותנית לתנאי תקנון זה.   

2.     אתרOrganicE x   הינו אתר אינטרנט במסגרתו מתבצעות מכירות קמעונאיות. בעצם ביצוע הפעולה המישתמש יהיה כפוף לתנאים המפורטים בתקנון.

 

3.    אספקת מוצרים שנרכשו בOrganicEx  אפשרית רק כאשר המען המבוקש נמצא בתוך אזור החלוקה.

4.      כל אדם המבצע פעולה כלשהי באתר, לרבות אדם המבצע רכישה, מצהיר בעצם ביצוע הפעולה באתר כי קרא תקנון זה, כי הינו מסכים להוראותיו ולכך שתהליך הרכישה יהיה כפוף לתנאים המפורטים בתקנון מטעמה, למעט טענות הקשורות בהתחייבות מפורשת של על פי תקנון זה.

המוצרים

5.      מוצרי מזון אורגניים.

6.       שמות המוצרים יופיעו במסגרת רשימות שתוצגנה באתר

7.      OrganicEx ורשאית לשנות בכל עת איזה מהמוצרים המוצגים ברשימת המוצרים באתר, להחליף איזה מהמוצרים ברשימה.

8.      אופן הצגת המוצרים באתר יקבעOrganicEx מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי. יובהר כי תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד!

המחירים

9.      מחירי המוצרים שיפורסמו באתר הינם מחירי המוצרים כפי שעודכנו.

10.   מחיר מוצרים הנמכרים במשקל יהיה בהתאם למשקל בפועל של המוצר שסופק ללקוח. המשקל בפועל יהא המשקל שיוזמן על ידי הלקוח בהזמנה, בכפוף לסטייה של עד 10 אחוזים.

ביצוע הרכישה באתר

11.   עם תום בחירת המוצרים, יעבור הלקוח "לעדכן כמויות" ולאחר "סיים וגש לקופה" באמצעות לחיצה  על כפתור "סיים וגש לקופה" ואם מדובר ברכישה ראשונה, ימלא במקום המיועד לכך, את הפרטים הנדרשים כמפורט בעמוד "פרטי לקוח" באתר.

12.   יודגש במידה ולקוח המבקש לא היה בבית המוצרים יושארו ליד הדלת וזאת על אחריותו המלאה ולא יוכל לבוא בטענות ו/או בתביעות ו/או בדרישות כלשהן לOrganicEx במקרה של גניבת המוצרים, ויחוייב במלוא סכום הקניה והמשלוח.

13.   הלקוח מצהיר כי ידוע לו שאבטחת המידע המוזן לאתר נעשית באמצעות SSL תוכנת אבטחה  הנהוגה באתרי מסחר אלקטרוני.

14.   OrganicEx שומרת לעצמה את הזכות לבטל ו/או שלא לתת לאדם כלשהו    את הזכות לבצע רכישות וזאת ללא צורך במתן נימוקים כלשהם לקבלת החלטה כאמור.

תשלום

התשלום בגין קנייה באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי.

שעות פעילות OrganicEx

15.   הקלדה של הזמנה באתר אפשרית בכל שעות היממה. מועד האספקה של   ההזמנה כפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה להלן.

16.   הזמנה ו/או שינוי הזמנה ו/או ביטול הזמנה באמצעות הטלפון או הפקסימיליה אפשרית בשעות פעילות מוקד שרות הלקוחות בלבד  יום א-ה 08:00 עד 12:00

דמי משלוח

17.   בנוסף למחירי המוצרים יחוייב הלקוח בדמי משלוח

20.OrganicEx  לא תגבה, במסגרת ההזמנה, את מחיר המוצר/ים שלא יסופק/ו בהתאם לאמור לעיל.

 

 

 

 

החשבון שלי 
שם משתמש
סיסמה
 
            

עמוד ראשי    |    מבצעים    |    לול אורגניOrganic Chicke n    |    אודות    |    תקנון האתר    |    משלוחים    |    צור קשר    |    מוצרים    |   
 


Website by ווב לאב עיצוב ובניית אתרים